Аккумулятор BOST 60Ah 500A

 • Виробник:  Bost
 • Доступність:   В наявності
 • Код товару:  601
 • Довжина: 0.0000 мм
  Ширина: 0.0000 мм
  Висота: 0.00 мм
Характеристики
 • Ємність 60 Ah
 • Напруга: 12 B
 • Пусковий струм: 500 A
дивитися все

0.00 грн.
   Автомобільний акумулятор Bost - необслуговувані батареї преміум-класу. Виробництво компанії Bost Holdings, Корея. Акумулятори Bost мають більш тривалий термін експлуатації в порівнянні з іншими акумуляторами завдяки застосовуваним при виробництві технологій виготовлення решітки і пластин, а також особливому складу сплаву решітки.

Технології, що застосовуються при виробництві акумулятора Bost, забезпечують чудову потужність і надійність його роботи.
Повністю не обслуговуються акумулятор Bost, завдяки низькому саморазряду і витраті води, не потребує будь-якого обслуговування протягом всього терміну служби. Це створює досконалу легкість і зручність його експлуатації.


500A 242x175x190 R

Основні переваги Аккумуляторов BOST 60Ah 500A:

1.Технологія виготовлення з додаванням срібла.

Переваги: ​​підвищує корозійну стійкість пластин, збільшує в 2 рази термін служби.

2. Виготовлення клем способом холодного кування.

Переваги: ​​- запобігає виникненню корозії і пошкодження клем, спеціальна ребриста структура підстави клем запобігає виділенню електроліту і виходження його назовні

3. Використання волокнистої паперу при виготовленні пластин.

запобігає коротке замикання, збільшує ємність батареї на 2-3%

4. Збільшений рівень електроліту.

- збільшення рівня електроліту на 10 мм в порівнянні з іншими виробниками забезпечує постійне покриття електролітом верхній частині пластин; це необхідно в разі споживання більшої кількості води в результаті випаровування при високих температурах.

Ваш відгук

Рекомендовані товари