Аккумулятор TOPLA 60Ah 600AT

 • Виробник:  Topla
 • Доступність:   В наявності
 • Код товару:  33
 • Довжина: 242.0000 мм
  Ширина: 175.0000 мм
  Висота: 220.00 мм
Характеристики
 • Ємність 60 Ah
 • Напруга: 12 B
 • Пусковий струм: 600 A
дивитися все

3000.00 грн.
   Якщо вам потрібні, надійні, якісні і довговічні акумулятори, TOPLA- иідеальний акумулятор для машин зі стандартною комплекс це ваш вибір. За результатами незалежних досліджень акумулятори TOPLA працюють довше інших імпортних батарей подібного класу. Якість, підтверджують сертефікади різних національних і міжнародних організацій. включаючи ГОСТ (Росія), TUV (Німеччина), CLAIO (Польща), ZIK (Хорватія), а також DIN-43539-02, ISO-9001 та ISO-14001.  У 1965 році в одній з реслублік Югославії (Словенія) на базі компаній Rudnik Mezica Holding, де добували свинець протягом 350 років, був заснований завод по виробництву акумуляторних батарей - ТАВ. Перші 15 років акумулятори вироблялися за ліцензією фірми Tudor (Швеція). У 1989 році був побудований новий сучасний завод, який виробляє на даний час 500 тисяч стартерних АКБ в рік під торговими марками "TAB" і "TOPLA". Конструктивно ці акумулятори ідентичні і відрізняються тільки формою і кольором корпусу ( "TAB" виготовляється в чорному корпусі, а "TOPLA" в червоному).
У виробництві використовуються тільки високоякісні матеріали, що поставляються всесвітньо відомими виробниками з Італії, Австрії, Великобританії, Люксембургу, Чехії та Македонії.
В даний час завод виробляє стартерні, тягові та стаціонарні батареї для автотракторної та військової техніки. 500 000 штук батарей під маркою "Topla" і 400 000 штук під маркою ТАВ. При цьому 45% стартерних батарей поставляються в Німеччину, Чехію, Україну, країни СНД і Грецію.

Автомобільний акумулятор TOPLA - відповідає всім високим стандартам якості і має відмінні експлуатаційні характеристики: підвищену стійкість до глибоких розрядів, високу стійкість до різних вібрацій і ударів, повну потребує обслуговування, запаяну кришку корпусу з газовідводом, яка оснащена індикатором контролю ступеня заряду. Завдяки кальцієвої технології виготовлення, батарея має довгий термін служби.Все стартерні АКБ виробляються по "гібридної технології", коли плюсові решітки пластин відливаються зі сплаву свинцю, сурми і селену (Pb / Sb / Se), а мінусові зі сплаву свинцю і кальцію (Pb / Ca). Акумулятори комплектуються поліетиленовими сепараторами конвертного типу. Корпус акумулятора виготовляється з ударостійкого поліпропілену і оснащений ручкою.

 Акумулятор TOPLA  60AH  600A -  найбільш підходить для установки в легкові автомобілі з модифікацією двигуна від 1,5 л до 2.4л - бензин, до 1,9 л - дизель. А також рекомендований для машин, в яких акумулятор розташовується в салоні або багажнику, так як в даній моделі виключено протікання електроліту. Батарея має габарити настановних місць: ДШВ - 242х175х190мм., Полярність R + (плюс праворуч) і європейський тип корпусу.

 

Основні переваги акумуляторів TOPLA:

 • Збільшений термін служби;
  Вкрай низьке споживання води - не обслуговуюча батарея;
  На 30% збільшена кількість пластин;
  Технологія перешкоди корозії що продовжує термін служби;
  Індикатор рівня заряду;
 • Система захисту від вибухів і пожежі;
  -Ідеальна для великої кількості електрообладнання;
  Високі пускові можливості при низьких температурах; -40С до + 60С;
  збільшений струм холодного пуску
 • висока ударо і вібростійкість;
 • залиті і заряджені; необслуговувані; оснащені зручною ручкою для перенесення.

Акумулятори "TAB" володіють високими споживчими якостями:

 • - низька випаровуваність електроліту;
 • - високі пускові струми і низький саморозряд;
 • - висока вібро-і удароустойчивость.

 

В даний час експортне програма заводу "TAB" досягає 78% річного обороту. Його продукція добре відома у багатьох країнах світу: Італії, Німеччини, Австрії, Франції, Нідерландах, Україні, Росії, Угорщини, Польщі, Чехії та ін.

 

Ваш відгук

Рекомендовані товари