Аккумулятор Vega Premium 74Ah 720A

  • Виробник:  Vega
  • Доступність:   В наличии
  • Код товару:  V11
  • Довжина: 278 мм
    Ширина: 175 мм
    Висота: 190.00 мм

2400.00 грн.
   


Акумуляторы «Vega» зроблені по гібридної технології, при використанні якої, решітки позитивних і негативних електродів виготовляються з різних сплавов.Решеткі позитивних електродів, виготовлені з свинцево-сурм'янистого сплаву, мають високу міцність, корозійну стійкість, добре переносять глибокі розряди. Грати негативних електродів, виготовлені з свинцево-кальцієвого сплаву, мають меншу питому вагу, мають низький опір, нейтральні до води. В результаті застосування даної комбінації отримані універсальні акумулятори, найкращим чином поєднують в собі переваги двох технологій:

Високі пускові струми

Високі пускові струми, полегшують пуск двигунів в умовах низьких температур.

Високий ресурс.

Стійкі до глибокого розряду, менш чутливі до перепадів бортового напруги. Швидке відновлення заряду. Радіальний профіль решітки позитивного електрода покращує прийом заряду.

Низький саморозряд.

Батарея довго зберігає заряд при тривалій стоянці автомобіля (або при зберіганні в якості резервної) за рахунок використання свинцево-кальцієвого сплаву негативного електрода.

Низька витрата води

Низька витрата води в порівнянні з малосурм'янистих акумуляторами. Безпека. Акумулятори оснащені кришкою з вбудованою системою фільтрів-полум'ягасників і центральним газовідводом.

Розширений діапазон робочих температур: від -50 до +60 0С

Мають вбудований «вічко-індикатор» рівня зарядженості, що дозволяє в будь-який час визначити працездатність батареі.Герметічний корпус виконаний з морозостійкого міцного матеріалу.

Ваш відгук

Рекомендовані товари