Bosch S5 Silver Plus 6СТ-61 600А АзЕ

 • Виробник:  Bosch
 • Доступність:   В наявності
 • Код товару:  61
 • Довжина: 242 мм
  Ширина: 175 мм
  Висота: 175.00 мм
Характеристики
 • Ємність 61 Ah
 • Напруга: 12 B
 • Пусковий струм: 600 A
дивитися все

3500.00 грн.
   Автомобільні акумулятори BOSH (Німеччина \ Чехія) вже давно оцінили мільйони автовласників в багатьох країнах Європи і СНД, в тому числі і в Україні.

Якщо ви хочете отримати надійне джерело живлення при мінімальних витратах для автомобіля середнього класу: BOSH - це ваш вибір. Автомобільні акумулятори цієї серії, відповідають високим стандартам, відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і якості. Акумулятори виготовляються з високими пусковими струмами і за новітніми технологіями, що дозволяє витримати навіть найсуворіші кліматичні умови. Широка лінійка акумуляторів BOSH дозволяє покупцеві підібрати потрібний акумулятор під свій автомобіль. Незалежно від моделі акумуляторів BOSH, вони все стійкі до циклів Арядом-розряду, і мають перевагу великого терміну експлуатації.

Акумуляторні батареї моделі BOSCH - призначені для установки на сучасні малолітражні автомобілі, а також авто, що були в експлуатації. Незважаючи на відносно просту конструкцію, оніявляются прекрасним вибором в якості джерела живлення для будь-якого автомобіля завдяки їх надійності та довговічності. Крім того, їх відрізняє можливість установки або в моторному відділенні, або в салоні під сидінням, або в багажнику, а також широке застосування при їх виготовленні інноваційних прийомів, що продовжує термін тривалість терміну використання, на 20% більше, ніж у інших марок акумуляторних батарей.

Акумулятор серії Bosch S5 забезпечить надійне енергопостачання всіх встановлених на вашому авто додаткових систем (ABS, ESP, кондиціонер, бортовий комп'ютер і інші). Він підходить також і для установки на дизельні моделі автомобілів. Саме за рахунок використання інноваційних технологій в акумуляторі автомобільному Бош С5 на 30% підвищено ток холодного пуску, що забезпечує швидкий і впевнений старт двигуна навіть в самих екстремальних погодних умовах. Запатентована німецьким концерном технологія срібного легування збільшила термін експлуатації акумуляторів серії Silver Plus на цілих 30%. Це досягається за рахунок практично повного позбавлення від згубного впливу на електроди корозії. Акумулятор Бош С5 Сільвер Плюс - це один з найкращих на сучасному ринку зразків джерел енергозабезпечення для легкових автомобілів, який не підведе вас і прослужить без будь-яких проблем дуже довго.

Акумулятор Bosch S5 Silver Plus 6СТ-61 АзЕ - для легкових автомобілів, що не обслуговує, тип корпусу Європейський. Ємність: 61 Ah, Пусковий струм: 600 А. Полярність: Плюс справа (R +)

розміри: 242x175x175мм, Запуск від-45 ° С до + 45 ° С. Чехія

 

Основні переваги акумуляторів Bosch S5:

 • Стійкість до експлуатації в міському циклі і екстремальним циклічних навантажень
  Впевнений старт двигуна в екстремальних температурах від від -45 ° С до + 50 ° С;

  абсолютно не потребує обслуговування
  Завдяки мінімальній витраті води акумулятор протягом усього терміну служби не вимагає обслуговування.
  30% додаткової потужност

  Найбезпечніше
  Завдяки подвійним пламяотсекателям акумулятор захищений від іскроутворення
  Завдяки спеціальній конструкції кришки акумулятор абсолютно герметичний.
  Запобігає витікання електроліту
  Зручна транспортування і установка

 • Зручна транспортування і установка

Завдяки ергономічним ручкам

Інноваційна срібна технологія Bosch

 • довговічність

          термін роботи близько 6 років.

 • Висока якість за доступною ціною.
 • Гарантія 1 рік.
Ваш відгук

Рекомендовані товари