Автомобільні акумулятори Berga


 Аккумулятор BERGA 45Ah 400A

Аккумулятор BERGA 45Ah 400A...

Німецькі акумулятори BERGA - еталон надійності в українських дорожніх умовах. Це кальцієві необслуговувані АКБ, які призначені для установки на легков..

2100.00 грн.

 Аккумулятор BERGA 60Ah 540A

Аккумулятор BERGA 60Ah 540A...

Німецька якість притаманне автомобільним акумуляторів бренду BERGA. Дана модель має помірні технічні параметри: Ємність: 60 Ah Напруга: 12 B Пуск..

2500.00 грн.

 Аккумулятор BERGA 68Ah 550A

Аккумулятор BERGA 68Ah 550A...

Німецькі акумулятори BERGA стають дедалі популярнішими в Україні. Дана стартерная модель не вимагає обслуговування і здатна прослужити від 5-ти років...

2800.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Berga

Автомобільний акумулятор «Berga» - це продукція німецького бренду, який представлений на міжнародному ринку вже більше 80 років. На даний момент можна купити в Україні автомобільні акумулятори «Berga» однією з чотирьох серій. Три моделі АКБ представлені для легкових автомобілів, а одна - для вантажного транспорту.

Технологічна досконалість АКБ «Berga»
Відгуки про акумулятор автомобільний «Berga» вказують про його довговічності. В середньому, термін служби авто АКБ цієї торгової марки становить 4-5 років. Глибокий розряд мінімально завдає шкоди на загальну ємність і значення пускового струму. Тому ви можете придбати дану батарею на авто навіть для важких умов експлуатації.

Різні серії АКБ від бренду «Berga»
Універсальна автомобільна батарея «Berga Start Lock» поставляється в ємності до 95 А / ч, чого достатньо для всіх легкових машин. Окремо виробник представив серію для машин з великим споживанням електроенергії - «Berga Basic Lock». Також інтернет магазин Best Battery пропонує замовити варіант із збільшеною місткістю до 100 А / ч.

Ви можете забезпечити свій автомобіль якісним німецьким акумулятором, незалежно від року випуску, типу двигуна і його обсягу.