Автомобільні акумулятори Medalist


Medalist 100AH Европа

Medalist 100AH Европа

Підвищені потреби в енергоємності завжди вирішуються за допомогою установки сучасного акумулятора від південнокорейського бренду. Характеристики ці..

4200.00 грн.

Medalist 45AH Азия

Medalist 45AH Азия

Акумулятори південнокорейського виробництва на прикладі цієї моделі мають ряд переваг: Наявність амортизувальних ребер жорсткості, що зміцнює ко..

2000.00 грн.

Medalist 65AH Азия

Medalist 65AH Азия

MEDALIST - виробник акумуляторів з Південної Кореї. Переважно в асортимент входять батареї азіатського типорозміру. Представлена ​​модель MEDALIST 65A..

2500.00 грн.

Medalist 80AH

Medalist 80AH

Південнокорейський виробник акумуляторів MEDALIST випускає версії не тільки для азіатських, а й європейських автомобілів. І дана модель з ємністю 80AH..

3000.00 грн.

Medalist 85AH Азия

Medalist 85AH Азия

Південнокорейський виробник впроваджує технології, які збільшують термін служби акумуляторів. Дана версія - це АКБ для легкових машин з помірним рівне..

3200.00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Medalist

Автомобільні акумулятори «Medialist» - це американська розробка. Продукція бренду поставляється безпосередньо з США на ринки Європи і СНД. Акумулятор «Медаліст», незалежно від серії, відрізняється високою якістю і надійністю. В процесі виробництва застосовується запатентована технологія MF-Calcium.

Американські акумулятори «Medialist»
Офіційний сайт акумуляторів «Медаліст» прописує особливості виробництва продукції. Всі авто АКБ виготовляються методом кування, а не штампування або литтям. Це на 20% підсилює механічну стійкість пластин до корозії і ерозії. Автомобільна батарея має дрібнозернисту структуру решіток. Додатково решітки укріплені армуючої стрічкою. За рахунок цього вони зберігають свою міцність і виключають втрату електроліту або його псування.

Замовити недорого акумулятор «Медаліст» з гарантією
Купити акумулятор «Медаліст» ви можете для автомобілів різних категорій, з двигунами бензинового або дизельного типу. На акумулятор «Медаліст» ціна формується на підставі ємності, рівня пускового струму. Інтернет магазин Best Battery завжди пропонує доступну ціну, докладаючи гарантію якості з кожної одиниці АКБ на авто.