Автомобільні акумулятори Panasonic


Аккумулятор Panasonic 35Ah

Аккумулятор Panasonic 35Ah

Якість - це автомобільний акумулятор PANASONIC MF HIGH SPEC ★★★★ з преміум лінійки, N-38B19R-FH. І так, переваги, PANASONIC N-38B19R-FH: 1) Три..

1450.00 грн.

Аккумулятор Panasonic 45Ah

Аккумулятор Panasonic 45Ah

Японська компанія PANASONIC крім випуску техніки займається виробництвом автомобільних акумуляторів. Асортимент переважно складається з моделей для аз..

1500.00 грн.

Аккумулятор Panasonic 50Ah

Аккумулятор Panasonic 50Ah

Японські автомобільні акумулятори PANASONIC поступово завойовують ринок. Представлена ​​модель - універсальне рішення для азіатських легкових авто. Кл..

1550.00 грн.

Аккумулятор Panasonic 60Ah

Аккумулятор Panasonic 60Ah

Якщо ви шукаєте довговічний акумулятор для вашого легкового автомобіля, зверніть увагу на цю версію АКБ PANASONIC. Країна виробництва - Японія, що вже..

1900.00 грн.

Аккумулятор Panasonic 70Ah

Аккумулятор Panasonic 70Ah

Компанія PANASONIC давно займається розробкою і випуском автомобільних акумуляторів. Ця модель має ємність в 70 Ампер / год. АКБ має стандартний корпу..

2000.00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Panasonic

Купити акумулятори Panasonic для автомобілів за доступною ціною


Акумулятори Panasonic виробляються на двох ідентичних заводах в Японії "Panasonic Storage Battery Co Ltd" і Таїланді "Panasonic Energy Co Ltd". Японське виробництво йде на внутрішній ринок, а ось Таїланд робить для збита на роздрібний продаж для всієї Європи. Для довгого терміну служби акумулятора, при коливаннях температури повітря використовують унікальну технологію плакирования, для кращого контактування активного металу і збільшеною решітки. Електроліт витрачається мінімально, все продумано в складі позитивних пластин і негативних решіток c допомогою свинцю, кальцію і олова.