Автомобільні акумулятори Viking


 Аккумулятор VIKING 105Ah 960A

Аккумулятор VIKING 105Ah 960A...

На ринку автомобільних акумуляторів давно існує група українських виробників. Якість таких батарей не поступається аналогам з Азії та Близького Сходу...

3200.00 грн.

 Аккумулятор VIKING 60Ah 600A

Аккумулятор VIKING 60Ah 600A...

VIKING 60AH 600A - популярна модель українського акумулятора для легкових авто. Це порівняно новий виробник на вітчизняному ринку. Але за кілька років..

2100.00 грн.

 Аккумулятор VIKING 75Ah 790A

Аккумулятор VIKING 75Ah 790A...

Посилений акумулятор від української компанії - VIKING 75AH 790A. Він підходить під більшість кросоверів, седанів та інших видів авто середнього цінов..

2700.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Viking

Українські автомобільні акумулятори користуються великою популярністю за рахунок тандему надійності, потужності і довговічності. Тільки українські інженери раціонально оцінюють умови експлуатації АКБ. Звідси і помітний результат - кожен акумулятор «Вікінг» має посилений пластиковий корпус, за рахунок чого пристрої мають мінімальний саморозряд. Вони повністю герметичні, їх можна перевертати. Також моделі батарей для автомобілів стабільно працюють навіть при підвищеній вібрації під час їзди.

Що відрізняє АКБ «Вікінг» від аналогів

Купити акумулятор «Вікінг» раціонально кожному водієві легкового, комерційного або вантажного автомобіля. Вартість АКБ відносить їх до середнього цінового сегменту. Компанія позиціонує себе, як надійний виробник свинцево-кислотних батарей європейського і азіатського типорозміру.

Кожен акумулятор «Viking» відповідає наступним запитами:

Низький рівень саморозряду - термін служби від 4-х років в будь-якій кліматичній зоні України;

Можливість підзарядки сторонніми зарядними пристроями;

Запуск двигуна навіть при температурі до -40 градусів за Цельсієм.

Виробник заявляє, що запорука надійності - унікальний склад матеріалу, з якого виробляють пластини. Це не 100% -ий свинець, а сплав, що продовжує термін служби металу.

Щоб вибрати модель АКБ для вашого авто і замовити пристрій, орієнтуйтеся на напругу, потужність (в ампер-годинах), пусковий струм. Наприклад, напруга в 12 вольт використовується в легкових авто всіх марок. 24 вольта - для вантажної техніки. А номінальний пусковий струм складає 450 Ампер. Ємність може становити від 45 ампер-годин.

Наш інтернет-магазин пропонує недорого купити АКБ Вікінг онлайн з гарантією і доставкою. Вартість та інші деталі вказані в картці товару.