АИДА-5si- зарядное десульфатирующее с цифр. индикацией для кислотных/гелевых АКБ

 • Доступність:   Нет в наличии
 • Код товару:  5
 • Довжина: 0.0000 мм
  Ширина: 0.0000 мм
  Висота: 0.00 мм

1630.00 грн.
   


Зарядний пристрій АИДА-5si - автоматичне десульфатірующім імпульсна 12В зарядний пристрій для кислотних, гелевих та AGM АКБ ємністю 4-75А * год з цифровою індикацією зарядного напруги. 2 режиму зберігання, 3 способи десульфатаціі: для мото, ехолотів і легкових а / мобілів.

1. ПРИЗНАЧЕННЯ

1.1. Зарядний пристрій «Аїда-5si» (ЗУ) служить для циклічного імпульсного заряду в автоматичному режимі 12В обслуговуються і не обслуговуються кислотних, гелевих та AGMаккумуляторних батарей (АКБ) ємністю від 4 до 75А * год струмом 1, 2 або 5А, для десульфатаціі АКБ, для тривалого підтримання АКБ в зарядженому стані, для запобігання їх від сульфатации і перезарядження, для зберігання АКБ в межексплуатаціонний період, а також дозволяє побічно оцінювати стан АКБ.

1.2. Для контролю над процесом заряду є цифровий «Індикатор ЗАРЯДНОЇНАПРУГІ» (ИНДИКАТОР ЗАРЯДНОГО напруги) і світлодіодний індикатор «ЗАРЯД».

1.3. ЗУ здатне заряджати АКБ, виряджені практично до 0В.

1.4. Режим «ЗБЕРІГАННЯ» (ЗБЕРІГАННЯ) можна використовувати в якості блоку живлення 13В до 4А.

1.5. ЗУ має тепловий захист від перевантажень, електронний захист від коротких замикань і від зворотної полярності.

1.6. ЗУ дозволяє виробляти заряд, що не відключаючи АКБ від автомобіля.

2. Технічні характеристики

Напруга живильної мережі:

~ 50 Гц  150÷240 В

Споживана потужність:

не більше 90 ВА

Середній струм заряду

1, 2 или 5 А

 Напруга відключення:

 

в режимі «КИСЛОТНА АКБ»

в режимі «ГЕЛЕВА, AGM АКБ»

  Напруга включення:

в режимі «КИСЛОТНА АКБ»

в режимі «ГЕЛЕВА, AGM АКБ»

Напруга режиму зберігання / блоку живлення

15,4±0,2 В

14,6±0,2 В

 

14,8±0,2 В

13,9±0,2 В

13,6±0,2 В

Струм режиму зберігання / блоку живлення

Поріг спрацьовування захисту

Похибка показань індикатора напруги

Струм від АКБ при відсутності

напруги в мережі

от 0 до 5 А

6-7 В

±0,3 В

 

не більше 60 мА

Габаритні розміри:

95х65х172 мм

Маса:

не більше 0,4 кг

 

Заряджає в автоматичному режимі з ефектом десульфатаціі кислотні, гелеві та AGM акумулятори ємністю від 4 до 75А / год стабілізованою струмом 1А, 2А або 5А:

1 А для АКБ 4 ÷ 20 А * год - ліхтарі, ехолоти, дитячі авто, мото
2 А для АКБ 16 ÷ 32 А * год - легкові автомобілі, мото
5 А для АКБ 32 ÷ 75 А * год - легкові автомобілі

 1. Застосовано алгоритм циклічного імпульсного заряду з ефектом десульфатаціі для захисту АКБ по закінченню заряду від саморозряду, сульфатации, перезарядження і корозії за рахунок імітації циклу заряд-розряд. Руйнується почалася сульфатация, поліпшується структура електродів, зменшується внутрішній опір АКБ, збільшується стартовий струм, зменшується розшарування електроліту і вирівнюється його щільність в банках. Відбувається поліпшення параметрів АКБ.
 2. 2 режиму зберігання - динамічний і статичний. По закінченню заряду пристрій не відключається, а переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані динамічним режимом зберігання короткими зарядні імпульсами або переводиться в статичний режим безпечного зберігання АКБ флотируются зарядом малими струмами при постійній напрузі, який робить остаточний дозаряд кожної банки, вирівнює щільність по всіх банках , виробляє десульфатаціі, покращує фізичні характеристики АКБ і уповільнює її старіння. Тому АКБ захищається від сульфатации, розшарування електроліту і саморозряду.
 3. 3 способи десульфатаціі: щадний - малими струмами при постійній напрузі в буферному режимі, циклічним імпульсним зарядом - за рахунок спадання надлишкового зарядного напруги і інтенсивний - циклічним імпульсним зарядом асиметричним струмом. Дозволяє робити тренування АКБ в автоматичному режимі циклом заряд-розряд асиметричним струмом за допомогою АКБ-тренера "Аїда-ТЕСТ".
 4. Заряд автомобільної АКБ аналогічний заряду мобілки: підключив і забрав коли зручно - перезарядження не відбувається - по закінченню заряду пристрій переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані або переводиться в буферний режим безпечного тривалого зберігання.
 5. Заряд протікає під контролем напруги на клемах АКБ не допускаючи пошкодження електрообладнання автомобіля і самої АКБ, що дозволяє заряджати батарею не знімаючи її з автомобіля.
 6. Захист від коротких замикань, тепловий захист від перевантажень. Під час запуску двигуна можна не відключати ЗУ від АКБ.
 7. Чи не потрібен амперметр: ток в міру заряду АКБ підтримується електронікою незмінним і немає необхідності його додавати. Про процес зарядки інформує багатофункціональний індикатор «ЗАРЯД» і «Індикатор ЗАРЯДНОЇ напругою» (ИНДИКАТОР ЗАРЯДНОГО напруги).
 8. Компактні габарити 95х65х172мм і малу вагу 400г. Забезпечує свої електричні характеристики при напрузі живильної мережі від 150 до 240В.
 9. Ми даємо гарантію на всі вироби 12 місяців. Є сервісне післягарантійне обслуговування всіх наших виробів, починаючи з 2002р.
Ваш відгук

Рекомендовані товари