Зарядное АИДА-5 — автоматическое десульфатирующее для 12В АКБ 32-90А*ч

  • Доступність:   Нет в наличии
  • Код товару:  5-0
  • Довжина: 0.0000 мм
    Ширина: 0.0000 мм
    Висота: 0.00 мм

1210.00 грн.
   


Бюджетна версія пристрою "Аїда-5s" для автобазарів.

Для ЗАМОВЛЕННЯ вказувати МІСТО, ПІБ і телефон одержувача!

Зарядний пристрій "Аїда-5" - автоматичне імпульсне десульфатірующім зарядний пристрій для 12В АКБ 32-90А * год.

1. ПРИЗНАЧЕННЯ

1.1. Зарядний пристрій «Аїда-5» (ЗУ) служить для циклічного імпульсного заряду в автоматичному режимі 12В обслуговуються і не обслуговуються кислотних акумуляторних батарей (АКБ) ємністю від 32 до 60А * год струмом 5А, для десульфатаціі АКБ, а також дозволяє побічно оцінювати стан АКБ .

1.2. Для контролю над процесом заряду є світлодіодний індикатор «ЗАРЯД».

1.3. ЗУ здатне заряджати АКБ, виряджені практично до 0В.

1.4. ЗУ має тепловий захист від перевантажень, електронний захист від коротких замикань. Від зворотної полярності ЗУ захищено плавким запобіжником.

1.5. ЗУ дозволяє виробляти заряд, що не відключаючи АКБ від автомобіля.


АВТОМАТИЧНІ ЗАРЯДНІ ПРИСТРОЇ серій «Аїда» для автомобільних АКБ ми виготовляємо понад з 2002р. Вони являють собою приклад втілення в життя грандіозних ідей і сучасних технологій.

Заряд з ефектом десульфатаціі протікає під контролем напруги на клемах АКБ, не допускаючи пошкодження АКБ і електрообладнання автомобіля, максимально дбаючи про АКБ, що дозволяє заряджати батарею не знімаючи її з автомобіля ... По закінченню заряду пристрій переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані.
Завдяки спеціальним алгоритмом, вони здатні заряджати АКБ практично всіх систем: кислотні, гелеві (в тому числі AGM).
По закінченню заряду ЗУ не відключати, як це робили в минулому столітті, а підтримують АКБ в зарядженому стані, захищають АКБ від саморозряду, сульфатации і перезарядження. В результаті більшість АКБ відновлює і покращує свої характеристики, а термін їх служби збільшується в 1,5 рази і більше.
НОВИНКА: для користувача заряд АКБ стає аналогічним заряду мобілки: підключив і прийшов за АКБ тоді, коли тобі зручно, т. К. Перезарядити АКБ неможливо.
ЗУ «Аїда» мають компактні габарити (95 * 65 * 170мм) і малу вагу володіючи при тому високими характеристиками потужності в порівнянні з іншими аналогами. Вони зберігають параметри заряду навіть при зниженні напруги в мережі до 150В.

Ми даємо гарантію на всі вироби 12 місяців. Є сервісне післягарантійне обслуговування всіх наших виробів, починаючи з 2002р.

Ваш відгук

Рекомендовані товари