Зарядное предпусковое АИДА-10s —автомат. импульсное десульфатирующее для АКБ 4-180А*час, режим хранения

 • Доступність:   Нет в наличии
 • Код товару:  10S
 • Довжина: 0.0000 мм
  Ширина: 0.0000 мм
  Висота: 0.00 мм

1840.00 грн.
   


Зарядний пристрій АИДА-10s - автоматичне десульфатірующім імпульсний зарядний передпускові пристрій для АКБ 4-180А * год з буферним режимом зберігання: для мото, ехолотів, легкових і вантажних автомобілів.

 1. Заряджає в автоматичному режимі з ефектом десульфатаціі кислотні (під замовлення гелеві та AGM) акумуляторні батареї ємністю від 4 до 180А * год стабілізованою струмом 1А, 5А або 10А алгоритмом циклічного імпульсного заряду:
 2. 1 А для АКБ 4 ÷ 32 А * год - ліхтарі, ехолоти, дитячі авто, мото
 3. 5 А для АКБ 20 ÷ 90 А * год - легкові автомобілі, мото
 4. 10 А для АКБ 60 ÷ 180 А * год - вантажні автомобілі, запуск двигуна
 5. Застосовано алгоритм циклічного імпульсного заряду з ефектом десульфатаціі для захисту АКБ по закінченню заряду від саморозряду, сульфатации, перезарядження і корозії за рахунок імітації циклу заряд-розряд. Руйнується почалася сульфатация, поліпшується структура електродів, зменшується внутрішній опір АКБ, збільшується стартовий струм, зменшується розшарування електроліту і вирівнюється його щільність в банках. Відбувається поліпшення параметрів АКБ.
 6. 2 режиму зберігання - динамічний і статичний. По закінченню заряду пристрій не відключається, а переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані динамічним режимом зберігання короткими зарядні імпульсами або переводиться в статичний режим безпечного храненіяАКБ флотируются зарядом малими струмами при постійній напрузі, який робить остаточний дозаряд кожної банки, вирівнює щільність по всіх банках, виробляє десульфатаціі, покращує фізичні характеристики АКБ і уповільнює її старіння. Тому АКБ захищається від сульфатации, розшарування електроліту і саморозряду.
 7. 3 способи десульфатаціі: щадний - малими струмами при постійній напрузі в буферному режимі, циклічним імпульсним зарядом - за рахунок спадання надлишкового зарядного напруги і інтенсивний - циклічним імпульсним зарядом асиметричним струмом. Дозволяє робити тренування АКБ в автоматичному режимі циклом заряд-розряд асиметричним струмом за допомогою АКБ-тренера "Аїда-ТЕСТ".
 8. Заряд автомобільної АКБ аналогічний заряду мобілки: підключив і забрав коли зручно - перезарядження не відбувається - по закінченню заряду пристрій переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані або переводиться в буферний режим безпечного тривалого зберігання.
 9. Заряд протікає під контролем напруги на клемах АКБ не допускаючи пошкодження електрообладнання автомобіля і самої АКБ, що дозволяє заряджати батарею не знімаючи її з автомобіля.
 10. Захист від коротких замикань, тепловий захист від перевантажень. Під час запуску двигуна можна не відключати ЗУ від АКБ.
 11. Передпусковий режим постійним струмом 10А для підготовки АКБ до запуску двигуна в холодну або інше несприятливий час року
 12. Блок живлення на напругу 13В і струм навантаження до 8А.
 13. Чи не потрібен амперметр: ток в міру заряду АКБ підтримується електронікою незмінним і немає необхідності його додавати. Про процес зарядки інформує багатофункціональний індикатор «ЗАРЯД».
 14. Компактні габарити 95х65х172мм і малу вагу 500г. Забезпечує свої електричні характеристики при напрузі живильної мережі від 150 до 240В.
 15. Ми даємо гарантію на всі вироби 12 місяців. Є сервісне післягарантійне обслуговування всіх наших виробів, починаючи з 2002р.
Ваш відгук

Рекомендовані товари