Зарядное предпусковое АИДА-8s —автомат. импульсное десульфатирующее для кислотных/гелевых АКБ 4-160А*час

 • Доступність:   Нет в наличии
 • Код товару:  8S
 • Довжина: 0.0000 мм
  Ширина: 0.0000 мм
  Висота: 0.00 мм

1600.00 грн.
   


АИДА-8s -автоматичне імпульсна десульфатірующім зарядно-передпускові пристрій з режимом зберігання для кислотних, гелевих та AGM АКБ ємністю 4-160А * год.

 

1. ПРИЗНАЧЕННЯ

 1. 1.1. Передпускових зарядний пристрій «Аїда-8s» (ЗУ) служить для циклічного імпульсного заряду в автоматичному режимі 12В обслуговуються і не обслуговуються кислотних (під замовлення гелевих та AGM) акумуляторних батарей (АКБ) ємністю від 4 до 160А * год струмом 1, 4 або 8А , для десульфатаціі АКБ, для тривалого підтримання АКБ в зарядженому стані, для запобігання їх від сульфатации і перезарядження, для підготовки АКБ до пуску двигунів в холодну пору року, для зберігання АКБ в межексплуатаціонний період, а також дозволяє побічно оцінювати стан АКБ.

  1.2. Для контролю над процесом заряду є світлодіодний індикатор «ЗАРЯД».

  1.3. ЗУ здатне заряджати АКБ, виряджені практично до 0В.

  1.4. Режим «ЗБЕРІГАННЯ» можна використовувати в якості блоку живлення 13В до 7А.

  1.5. ЗУ має тепловий захист від перевантажень, електронний захист від коротких замикань. Від зворотної полярності ЗУ захищено плавким запобіжником.

  1.6. ЗУ дозволяє виробляти заряд, що не відключаючи АКБ від автомобіля.

                                                                                     2. Технічні характеристики

  Напруга живильної мережі:

  ~ 50 Гц  150÷240 В

  Споживана потужність:

  не більше 150 ВА

  Середній струм заряду

  1, 4 или 8 А

  Струм в передпусковому режимі

  8 А

   Напруга відключення:

   

  в режимі «КИСЛОТНА АКБ»

  в режимі «ГЕЛЕВА, AGM АКБ»

  Напруга включення:

  в режимі «КИСЛОТНА АКБ»

  в режимі «ГЕЛЕВА, AGM АКБ»

  Напруга режиму зберігання / блоку живлення

  15,4±0,2 В

  14,6±0,2 В

   

  14,8±0,2 В

  13,9±0,2 В

  13,6±0,2 В

  Струм режиму зберігання / блоку живлення

  Поріг спрацьовування захисту

  Струм від АКБ при відсутності

  напруги в мережі

  от 0 до 8 А

  6-7 В

   

  не більше 50 мА

  Габаритні розміри:

  95х65х172 мм

  Маса:

  не більше 0,5 кг

   

   

Заряджає в автоматичному режимі з ефектом десульфатаціі кислотні (під замовлення гелеві іAGM) акумуляторні батареї ємністю від 4 до 160А * год стабілізованою струмом 1А, 4А або 8А:
1 А для АКБ 4 ÷ 20 А * год - ліхтарі, ехолоти, дитячі авто, мото
4 А для АКБ 20 ÷ 75 А * год - легкові автомобілі, мото
8 А для АКБ 60 ÷ 160 А * год - вантажні автомобілі, запуск двигуна

Застосовано алгоритм циклічного імпульсного заряду з ефектом десульфатаціі для захисту АКБ по закінченню заряду від саморозряду, сульфатации, перезарядження і корозії за рахунок імітації циклу заряд-розряд. Руйнується почалася сульфатация, поліпшується структура електродів, зменшується внутрішній опір АКБ, збільшується стартовий струм, зменшується розшарування електроліту і вирівнюється його щільність в банках. Відбувається поліпшення параметрів АКБ.

2 режиму зберігання - динамічний і статичний. По закінченню заряду пристрій не відключається, а переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані динамічним режимом зберігання короткими зарядні імпульсами або переводиться в статичний режим безпечного храненіяАКБ флотируются зарядом малими струмами при постійній напрузі, який робить остаточний дозаряд кожної банки, вирівнює щільність по всіх банках, виробляє десульфатаціі, покращує фізичні характеристики АКБ і уповільнює її старіння. Тому АКБ захищається від сульфатации, розшарування електроліту і саморозряду.

3 способи десульфатаціі: щадний - малими струмами при постійній напрузі в буферному режимі, циклічним імпульсним зарядом - за рахунок спадання надлишкового зарядного напруги і інтенсивний - циклічним імпульсним зарядом асиметричним струмом. Дозволяє робити тренування АКБ в автоматичному режимі циклом заряд-розряд асиметричним струмом за допомогою АКБ-тренера "Аїда-ТЕСТ".

Заряд автомобільної АКБ аналогічний заряду мобілки: підключив і забрав коли зручно - перезарядження не відбувається - по закінченню заряду пристрій переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані або переводиться в буферний режим безпечного тривалого зберігання.

Заряд протікає під контролем напруги на клемах АКБ не допускаючи пошкодження електрообладнання автомобіля і самої АКБ, що дозволяє заряджати батарею не знімаючи її з автомобіля.

Захист від коротких замикань, тепловий захист від перевантажень. Під час запуску двигуна можна не відключати ЗУ від АКБ.

Передпусковий режим постійним струмом 8А для підготовки АКБ до запуску двигуна в холодну або інше несприятливий час року

Блок живлення на напругу 13В і струм навантаження до 7А.

Чи не потрібен амперметр: ток в міру заряду АКБ підтримується електронікою незмінним і немає необхідності його додавати. Про процес зарядки інформує багатофункціональний індикатор «ЗАРЯД»).

Компактні габарити 95х65х172мм і малу вагу 500г. Забезпечує свої електричні характеристики при напрузі живильної мережі від 150 до 240В.

Ми даємо гарантію на всі вироби 12 місяців. Є сервісне післягарантійне обслуговування всіх наших виробів, починаючи з 2002 р

Ваш відгук

Рекомендовані товари