Автомобільні акумулятори Amega


 Аккумулятор AMEGA 7 110Ah 960A

Аккумулятор AMEGA 7 110Ah 960A...

Українська торгова марка «А-Мега» - це відомий вітчизняний бренд. Даний акумулятор проведений на самому технологічному заводі «Мегатекс» в Східній Укр..

3500.00 грн.

 Аккумулятор AMEGA 7 62Ah 610A

Аккумулятор AMEGA 7 62Ah 610A...

Даний акумулятор українського виробництва призначений для легкових автомобілів. Ємність в 62 Ампер / год - оптимальний показник для середньорозмірних ..

2200.00 грн.

Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Amega

Акумулятор «Amega» - це продукція українського виробництва. Запорукою якості і надійності АКБ виступає досконала технологія виробництва на сучасному підприємстві «Мегатекс». Це єдиний завод в Україні, який може випускати авто АКБ «з нуля», не використовуючи при цьому окремі елементи від інших постачальників (крім електроліту).

Сучасне виробництво АКБ «Amega»
Відгуки про акумулятор «Amega» підтверджують його довговічність і надійність. Завдяки впровадженню сучасного виробничого циклу і оновлення обладнання, вдалося домогтися високої якості автомобільної батареї на авто даної торгової марки. Український завод «Мегатекс» має патент на власне виробництво пластин, чого немає у інших вітчизняних підприємств. Додатково дана марка батарей відрізняється поліпшеною герметизацією кілець, що знижує рівень саморозряду в процесі експлуатації.

Вигідна покупка акумулятора «Amega» в інтернет магазині Best Battery
Інтернет магазин Best Battery пропонує купити акумулятор «Amega» за доступною ціною, безпосередньо від дистриб'юторів. На все одиниці автомобільних батарей поширюється гарантія якості терміном від 1-2 років.