Автомобільні акумулятори Mega Start


Аккумулятор MEGA 100Ah 730A

Аккумулятор MEGA 100Ah 730A...

Mega Start - це болгарський виробник, який виготовляє порівняльне недорогі акумуляторні батареї. Представлена версія підходить під установку в автомоб..

2700.00 грн.

Аккумулятор MEGA 35Ah 300A

Аккумулятор MEGA 35Ah 300A

Ця модель акумулятора має невеликий розмір. Азіатський тип корпусу дозволяє ставити його на машини з відповідного регіону (КНР, Японія, Корея). Показн..

1600.00 грн.

Аккумулятор MEGA 60Ah 450A

Аккумулятор MEGA 60Ah 450A

Mega Start - виробник АКБ з позитивною репутацією. За невелику вартість (близько $ 90) ви отримуєте повноцінну батарею для легкового авто. Корпус тут ..

1800.00 грн.

Аккумулятор MEGA 70Ah 560A

Аккумулятор MEGA 70Ah 560A

Акумулятори Mega Start - популярне рішення для вітчизняних водіїв. Болгарський виробник подбав про те, щоб дана серія АКБ працювала стабільно навіть п..

2200.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Mega Start

Акумулятори «Mega Start» розробляються компанією MONBAT в Болгарії. Європейський виробник встановлює жорсткий контроль за якістю вихідної продукції. В асортименті бренду більше 15 видів автомобільних акумуляторів з ємністю від 55 до 200 ампер-годину.

Автомобільні акумулятори «Мега Старт» - це європейська продукція, яка постачається переважно на ринки СНД, а також широко представляється на внутрішньому ринки Болгарії. В Україні моделі АКБ даного виробника користуються популярністю серед власників автомобілів бюджетного і середнього цінового сегмента.

Технічні параметри автомобільних акумуляторів «Мега Старт»
Все АКБ болгарського виробника - це свинцево-кислотні джерела живлення, призначені для автомобілів різного типу. Технологія виробництва передбачає застосування малої кількості сурми. Посилений корпус з пластиковими елементами жорсткості гарантує стабільність роботи батарей навіть при довгому простої.

Потужність АКБ «Мега Старт» визначається ємністю. Також перед покупкою пристрою для автомобіля тієї чи іншої марки раціонально порівняти моделі батарей по напрузі (від 6 вольт) і силі пускового струму (від 400 Ампер).

Багато серії АКБ цього бренду використовуються на військовій техніці Болгарії, що підтверджує сам виробник.

Доступна покупка батарей «Mega Start»
Наш інтернет-магазин гарантує лояльність умов покупки. Гарантія якості і низька вартість батарей - незмінні фактори роботи компанії. Щоб недорого замовити онлайн болгарський акумулятор для європейського, азіатського чи американського авто, виберете бажану модель з каталогу. Доставка по Україні можлива в термін від 1 до 3-х робочих днів. Ціна і технічні характеристики вказуються на сторінці акумуляторів.