Автомобільні акумулятори Dominator


Аккумулятор Dominator Premium 6CT-50

Аккумулятор Dominator Premium 6CT-50...

Український акумулятор DOMINATOR PREMIUM 6CT-50 - це кращий вибір для автомобіля класу A, B і C. Невелика вартість батареї дозволяє економити на п..

1800.00 грн.

Аккумулятор Dominator Premium 6CT-60

Аккумулятор Dominator Premium 6CT-60...

DOMINATOR PREMIUM 6CT-60 - преміальна лінійка автомобільних акумуляторів українського виробництва. Особливість цієї лінійки полягає в застосуванні гіб..

2100.00 грн.

Аккумулятор Dominator Premium 6CT-65

Аккумулятор Dominator Premium 6CT-65...

Український виробник представляє нову серію акумуляторів - DOMINATOR PREMIUM. Дана серія - це «європеєць» зі збільшеною довжиною корпусу (24.2 сантиме..

2200.00 грн.

Аккумулятор Dominator Premium 6CT-74

Аккумулятор Dominator Premium 6CT-74...

Dominator - український виробник акумуляторних батарей. Серія PREMIUM 6CT-74 - це АКБ для легкових автомобілів, які потребують потужному і стабільному..

2500.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Dominator

Автомобільні акумулятори «Dominator» - це продукція української розробки і виробництва. Їх цінова категорія робить дані АКБ популярними серед власників легкового і вантажного транспорту, незалежно від категорії транспорту.

Технологічну перевагу батарей «Dominator»
Автомобільний акумулятор «Dominator» тієї чи іншої серії виробляється за унікальною технологією використання черзі позитивно і негативно заряджених пластин в герметичному корпусі. Сучасне обладнання дозволяє досягти найвищої точності зварювання і сплавки, за рахунок чого корпус стійкий до вібрацій і ударів ззовні.

Надійна автомобільна батарея цього бренду здатна запустити дизельний або бензиновий двигун навіть при температурі в -50 градусів за Цельсієм. Цього ж підтверджують і відгуки про цю батарею для авто.

Краща ціна на оригінальні акумулятори «Dominator»
Купити автомобільний акумулятор «Dominator» в Україні тепер можна без переплати. Наш Інтернет магазин Best Battery поставляє авто АКБ безпосередньо від дистриб'юторів, що є гарантом якості і доступності. Все АКБ зі складу поставляються «свіжими», після технологічно правильної процедури зберігання.