Автомобільні акумулятори Kraftwerk


Аккумулятор KRAFTWERK YT 14B - BS

Аккумулятор KRAFTWERK YT 14B - BS...

KRAFTWERK 6СТ-12 Аз (YT14B-BS) - мото акумулятор Ємність, А · год: 12 Пусковий струм, А: 135 Плюсова клема: зліва Напруга, В: 12 Габаритні розм..

3500.00 грн.

Аккумулятор KRAFTWERK YTX4L-BS

Аккумулятор KRAFTWERK YTX4L-BS...

Кожен байкер знає, що джерело живлення відіграє ключову роль у запуску двигуна. Щоб експлуатація мотоцикла була комфортною і безпечною, його слід осна..

800.00 грн.

Аккумулятор KRAFTWERK YTX7A-BS

Аккумулятор KRAFTWERK YTX7A-BS...

 KRAFTWERK 6СТ-2.3 Аз (YTX4B-BS) - мото акумулятор   Ємність, А · год: 2.3 Пусковий струм, А: 30 Плюсова клема: зліва Напруга, В: 12..

1900.00 грн.

Аккумулятор KRAFTWERK YTZ12-BS

Аккумулятор KRAFTWERK YTZ12-BS...

Переваги та особливості конструкції АКБ Kraftwerk: Підвищені показники пускових струмів дозволяють забезпечити гарантований запуск транспортного засо..

2400.00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Kraftwerk

Автомобільні акумулятори «Kraftwerk» - це американська розробка від концерну Delkor. Технологічно дані авто АКБ не обслуговується і мають термін служби не менше 5 років. Вся продукція бренду відповідає міжнародному стандарту якості DIN в категорії АКБ.

Переваги акумуляторів «Kraftwerk»
Купити акумулятори «Kraftwerk» з асортименту можна не тільки для легкових, але і для вантажних автомобілів. Крім цього компанія випускає лімітовані серії батарей для авто з азіатським типом розташування клем, а також з бічними клемами.

Автомобільна батарея цього бренду має ряд переваг:

Нахил і удари не приведуть до витоку електроліту;

Низький рівень саморозряду;

Можливість експлуатації навіть самі морозні сезони;

Наявність додаткового резерву потужності, можливість перезарядки;

Використання технології MF-Calcium при виробництві.

Доступна покупка АКБ «Kraftwerk» з гарантією
Інтернет магазин Best Battery завжди гарантує якість поставлених акумуляторів. Гарантія на продукцію цього виробника становить від 1 року. Купити акумулятори «Kraftwerk» в Україні тепер можна з доставкою і без попередньо оплати (доступна послуга післяплати).