Прийом старих б/в автомобільних акумуляторів в Одесі

  Самовивезення акумуляторів, Утилізація.
Пропонуємо Вам здати свій старий акумулятор і отримати за нього гроші або знижку на новий акумулятор.

Прием старых аккумуляторов в Одессе

  

 м Одеса пр. Маршала Жукова, 2а, магазин № 220/2

 +38 (048) 735 59 59

 +38 (073) 735 59 59 - Сергій

 м. Київ

 +38 (068) 356-83-36 - Саша

 

Куди здати старий автомобільний акумулятор

За радянських часів власник автомобіля не міг купити новий акумулятор, поки натомість не надасть старий або відповідну довідку про його утилізації. Для цього необхідно було здати вийшло з ладу пристрій в спеціалізований пункт прийому. Потім зі старих акумуляторів, службовців вторинною сировиною, виробляли нові, якісні батареї.

Чому не можна викидати старі акумулятори

Більшість старих батарей працюють на основі електролітичної реакції, де в якості електроліту використовується кислота, а основні компоненти виготовлені з шкідливого пластику, важких металів. Якщо просто викинути акумулятор разом зі сміттям, то рано чи пізно все його вміст потрапить в навколишнє середовище. Шкідливі сполуки кислоти проникнуть в грунт і отруять її, а пластик буде не одне десятиліття розкладатися. Тому слід здати неробочий пристрій в центр, який здійснює прийом б/в акумуляторів.

Стара батарея, що знаходиться на сміттєзвалищі далеко від міста, не викликає побоювання у багатьох обивателів. Але варто звернути увагу на прилеглі території з гаражними товариствами та кооперативами. Де навесні, після того, як розтанув сніг, немов проліски з'являються розкидані старі акумулятори. Вони вже знаходяться в житловій зоні, поруч з будинками, городами і отруюють ґрунт і атмосферу.

Згідно багатьом дослідженням вчених, тільки одна пальчикова батарейка призводить до необоротного забруднення землі, площею в 20 квадратних метрів. Викинута автомобільна батарея завдасть шкоди в 1000 разів більше. Один старий акумулятор містить близько 7 кг свинцю і 3 літри кислоти. Якщо все це потрапить в навколишнє середовище, то станеться екологічна катастрофа місцевого масштабу. Перш ніж викинути на вулицю таке шкідливе пристрій, подумайте про ті наслідки, які воно здатне принести.

Тому зараз проводиться активна боротьба з забрудненням природи, в ході якої відкрилося безліч спеціалізованих пунктів, які здійснюють прийом акумуляторів б у. Якщо ваш акумулятор вийшов з ладу і не підлягає відновленню - не здумайте викидати його на смітник. Здавши стару батарею в спеціальний пункт прийому, ви не тільки проявите активну громадянську позицію щодо збереження навколишнього середовища, а й отримаєте приємне матеріальну винагороду, яке допоможе придбати абсолютно новий елемент живлення для автомобіля.

Ви можете продати свій б/в акумулятор в наш магазин і отримати знижку при покупці нового акб. Ми знаходимося в Одесі на Маршала Жукова, 2а, магазин № 220/2 (Близько авторинку Успіх і СітіЦентр).