Автомобільні акумулятори Westa


Аккумулятор WESTA 100 Ah

Аккумулятор WESTA 100 Ah

Українські акумулятори WESTA - це сучасні свинцево-кислотні батареї, які служать стабільно по 5-7 років. Представлена ​​на сторінці модель входить в л..

3100.00 грн.

Аккумулятор WESTA 192 Ah

Аккумулятор WESTA 192 Ah

WESTA 192 AH - це посилений акумулятор підвищеної ємності для спецтехніки і вантажівок. Напруга системи тут 24В, що характерно для габаритного транспо..

5700.00 грн.

Аккумулятор WESTA 225 Ah

Аккумулятор WESTA 225 Ah

Потужний, високоякісний акумулятор WESTA серії Premium для вантажного та промислового транспорту, що випускається виробником "ВЕСТА-Дніпро" (Україна)...

8000.00 грн.

Аккумулятор WESTA 60 Ah

Аккумулятор WESTA 60 Ah

ВЕСТА ПРЕМІУМ - серія автомобільних акумуляторів вищого класу, для сучасних і технологічних автомобілів. Параметри цієї батареї: Ємність: 60 Ah ..

2100.00 грн.

Аккумулятор WESTA 74 Ah

Аккумулятор WESTA 74 Ah

Стартова батарея WESTA 74 AH відноситься до преміальної лінійці даного бренду. Це компактна, але потужна батарея з ємністю в 77 Ампер / годин. Свинцев..

2500.00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Westa

Купити акумулятори Westa в інтернет-магазині в Україні


Український холдинг «Веста» спеціалізується на виробництві АКБ, які застосовуються в самих різних сферах. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання компанія «Веста» може випускати конкурентоспроможні батареї-накопичувачі європейського рівня. Тому купити акумулятор Westa - прекрасний варіант для тих, хто вважає за краще оптимальне співвідношення ціни і якості.

Крім виготовлення автомобільних АКБ даний холдинг займається наданням ряду консалтингових та інженерних послуг. До них відноситься налагодження і введення обладнання в експлуатацію, впровадження у виробництво високих технологій, контроль і супровід функціонування виробничих процесів, організація, автоматизація, проектування і будівництво високотехнологічних заводів.