Автомобільні акумулятори Електроісток


Aккумулятор ЭЛЕКТРОИСТОК 100Ah  800A

Aккумулятор ЭЛЕКТРОИСТОК 100Ah 800A...

Електроісток - вітчизняний виробник акумуляторних батарей. Дана серія має збільшений запас ємності і пускового струму. Корпус був також значно под..

3500.00 грн.

Aккумулятор ЭЛЕКТРОИСТОК 50Ah 400А

Aккумулятор ЭЛЕКТРОИСТОК 50Ah 400А...

Недорогі, але стабільні акумулятори Електроісток дозволяють водіям не переплачувати при покупці АКБ. Представлена ​​серія має компактний розмір, для є..

1800.00 грн.

Aккумулятор ЭЛЕКТРОИСТОК 60Ah 510А

Aккумулятор ЭЛЕКТРОИСТОК 60Ah 510А...

Сучасні технології дозволяють зробити порівняно недорогі акумуляторні батареї, які прослужать не менше 5-ти років на автомобілі. Вітчизняний виробник ..

2200.00 грн.

Аккумулятор Эллектро Исток 18Aч  6В 140A

Аккумулятор Эллектро Исток 18Aч 6В 14...

Акумулятори для мотоциклів Електроісток модель 6мтс9 С- це надійний продукт з оптимально підібраним співвідношенням ціна - якість. Енергетичні і експл..

700.00 грн.

Показано з 1 по 4 з 4 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Електроісток

Акумулятори «Електроісток» розробляються українськими інженерами. Використовувані технології дозволяють продукції входити в ТОП-5 за популярністю серед АКБ різних марок в Україні. Компанія-виробник використовує малосурм'янистих склад свинцю для виробництва внутрішніх пластин. Ще одна унікальна розробка - це використання сепаратора конвергентного типу. У тандемі це є гарантією надійності і потужності батарей в реальних експлуатаційних умовах.

Які батареї «Електроісток» можна купити в інтернет-магазині АКБ Імперія
АКБ «Електроісток» представлені єдиної серією з наступними параметрами:

Напруга (від і до) - 6 - 24 вольт, відповідно;

Пусковий струм - від 400 Ампер;

Ємність (потужність) - від 50 до 190 Ампер-година.

Кожна модель відрізняється посиленим пластиковим корпусом з максимальною герметизацією. Вартість того чи іншого акумулятора відповідає побажанням багатьох водіїв. Можливість недорого замовити АКБ з гарантією і доставкою по Україні сприяє лояльності покупців.

При виборі рекомендовано звертатися увагу і на другорядні параметри: типорозмір і розташування клем. Правильна посадка і фіксація батареї в посадковому місці сприяють продовженню терміну служби. Як показала практика, навіть після 5-ти років фактичної експлуатації батареї зсередини не покриваються корозією і не втрачають рідкий електроліт, як це буває з дешевими аналогами.

Кожен автомобіль разом з АКБ даного бренду буде забезпечений стабільною роботою електросистеми. Ви можете назвати менеджеру модель вашого автомобіля, щоб він допоміг вибрати необхідний варіант батареї. Після цього вам залишиться зробити вибір і підтвердити замовлення по телефону або онлайн. Також у консультанта можете уточнити ціну та інші деталі покупки.