Автомобільні акумулятори PLATIN Premium Туреччина


Аккумулятор PLATIN Premium 60Ah 540A

Аккумулятор PLATIN Premium 60Ah 540A...

Продукт турецького акумуляторного заводу Yigit Aku - батареї марки PLATIN. Виробництво і самі вироби, а вони складають повний асортимент акумуляторн..

2200.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори PLATIN Premium Туреччина

Продукт турецького акумуляторного заводу Yigit Aku - батареї марки PLATIN. Виробництво і самі вироби, а вони складають повний асортимент акумуляторних батарей європейського і азіатського стандарту ємністю від 36 до 226 Ампер-годин, сертифіковані міжнародним стандартом якості за методикою ISO.

Автомобільні акумулятори PLATIN з доставкою


Автомобільні акумуляторні батареї PLATIN Premium спрацьовані за технологією Expanded Metal Ca / Ca. Це означає, що акумулятори розраховані на тривалий період зберігання, відрізняються низьким саморазрядом і не потребують додаткового обслуговування. Конструкція АКБ PLATIN Premium не допустить витікання електроліту при нахилі корпусу на будь-який кут. Покращені електричні характеристики, такі як резервна ємність акумулятора, струм холодної прокрутки і прийом розряду, підвищують загальну надійність батареї при тривалій експлуатації. Не дарма, автолюбителі кажуть, що PLATIN Premium служать довго і надійно.