Автомобільні акумулятори Ista


Аккумулятор ИСТА 100 Ah

Аккумулятор ИСТА 100 Ah...

ІСТА - це одна з перших українських розробок автомобільних акумуляторів. Вітчизняна компанія свою першу версію АКБ представила ще в 1995 році. З тих п..

3200.00 грн.

Аккумулятор ИСТА 140 Ah

Аккумулятор ИСТА 140 Ah...

Українська компанія ISTA є одним з провідних виробників акумуляторів, представлених на вітчизняному ринку і ринках країн СНД. Незважаючи на відносно н..

4200.00 грн.

Аккумулятор ИСТА 190 Ah

Аккумулятор ИСТА 190 Ah...

Українська компанія ISTA є одним з провідних виробників акумуляторів, представлених на вітчизняному ринку і ринках країн СНД. Незважаючи на відносно н..

5100.00 грн.

Аккумулятор ИСТА 60 Ah

Аккумулятор ИСТА 60 Ah

Акумуляторні батареї ІСТА виробляються на найбільшому заводі АКБ в Східній Європі. Це українська розробка, яка популярна в усіх регіонах Європи і СНД...

2100.00 грн.

Аккумулятор ИСТА 77 Ah

Аккумулятор ИСТА 77 Ah

Батарея для легкових авто ІСТА 77 AH входить в середню лінійку по технологічності і вартості. Версія призначена для більшості легкових авто середнього..

2600.00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Ista

«ІСТА-Центр» - один з найбільш передових виробничих концернів України, який займається випуском АКБ різної ємності. Автомобільний акумулятор «Ista» поставляється для легкового і вантажного транспорту.

Історія виробничого підприємства починається з 1992 року. «ІСТА-Центр» - перший завод в незалежній Україні, який зайнявся випуском батарей. Відома багатьом торгова марка «Варта» також розроблена на цьому підприємстві.

Як купити акумулятори «Ista»
Купити автомобільний акумулятор «Ista» ви можете в інтернет магазині Best Battery, не переплачуючи при цьому. Всі поставки здійснюються безпосередньо від дистриб'юторів, тому на сайті вказується найбільш доступна ціна. Кожен з покупців може розраховувати на доставку в будь-який регіон. Гарантія на АКБ цього виробника становить від півтора років.

Сьогодні можна придбати батареї цього виробника з трьох категорій:

Для легкових автомобілів;

Для легкових авто (преміум);

Для вантажного транспорту і спецтехніки.

Відгуки про автомобільний акумулятор «Ista» говорять самі за себе. При відсутності бажання переплачувати за європейський бренд, спробуйте вітчизняні батареї з терміном служби від 4 років.