Про нас

Інтернет-магазин «АКБ Імперія» має широкий асортимент якісних акумуляторів будь-якого типу і призначення. Ми працюємо безпосередньо з кращими виробниками. Це означає, що всі наші клієнти отримують бажаний товар за найвигіднішими цінами, оскільки ми виключили з нашої роботи цілу мережу посередників, накручують роздрібну вартість. До цих переваг варто додати, що на кожну одиницю ми надаємо гарантію виробника. У разі отримання бракованого товару (що не виключається навіть на найсучаснішому виробництві), покупець має право замінити його на якісний в будь-якому сервісному центрі. Це робить наш магазин акумуляторів для авто затребуваним і популярним в різних регіонах України. Ринок автомобільних акумуляторів пов'язаний з нишпорячи екологічного забруднення. Україна сьогодні прагне відповідати вимогам Євросоюзу в різних галузях. «АКБ Імперія» - одна з небагатьох компаній, яка не тільки спробувала, але і зуміла налагодити свою роботу відповідно до цих нормативів.

Наша компанія - це приклад того, як необхідно будувати сучасний бізнес. Євген Драпалюк - директор фірми - вивчив особливості ринку акумуляторних батарей і знайшов спосіб його поліпшити. Він не тільки почав співпрацю з відомими марками, але і запатентував шість брендів АКБ, які сьогодні виробляють українські компанії. Щоб домогтися високих показників практичності і зносостійкості, над ними не один рік працювали кращі українські, турецькі та німецькі інженери.

Ось уже кілька років інтернет-магазин «АКБ Імперія» Одеса та інші міста люблять за те, що у нас найвигідніші ціни. Такого ефекту нам вдалося досягти завдяки виведеним на ринок якісним, але не дорогим невідомим брендам. Через кілька років вони стануть відомими на весь світ, а сьогодні поки ще доступні кожному автомобілісту. При цьому менеджери інтернет-магазину «АКБ Імперія» постійно стежать за дотриманням стандартів і вимог у кожній одиниці товару, що продається.

В цілому інтернет-магазин «АКБ Імперія» - це не просто місце, де можна купити недорогі, але якісні акумулятори. Це особлива компанія, яка дбає про своїх сьогоднішніх споживачів і майбутній стан нашої планети, організовуючи свою роботу за світовими стандартами екології та роботи з шкідливими речовинами.