Автомобільні акумулятори Luxeon


Аккумулятор Luxeon LT-9

Аккумулятор Luxeon LT-9

Акумулятори для мотоциклів Luxeon LT-9 - це надійний продукт з оптимально підібраним співвідношенням ціна - якість. Енергетичні і експлуатаційні харак..

1000.00 грн.

Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Luxeon

Автомобільні акумулятори «Luxeon» є одними з найдоступніших на ринку. Їх виробляє китайський промисловий концерн. Незважаючи на стереотипи, такі авто АКБ забезпечують стабільну роботу електричного, дизельного або бензинового двигуна.

Різні види АКБ від бренду «Luxeon»
Ви можете купити акумулятори «Luxeon» в Україні не тільки для легкового і вантажного транспорту, а й для електричних машинок, для велосипедів з електротягою. Всі акумулятори «Люксеон» діляться на дві категорії за типом застосовуваної технології:

AGM;

GEL (гелієві акумулятори).

Номінальна напруга різних серій АКБ становить 12В. На вибір можна придбати акумулятори «Luxeon» з ємністю від декількох десятків до сотні А / ч.

У процесі виробництва використовуються спеціальні клапани VRLA, які виключають втрату електроліту. За рахунок цього акумулятори «Luxeon» в Україні мають позитивну репутацію. Навіть при постійній трясці, перевертанні і при заряджанні автомобільна батарея на авто зберігає свої первинні експлуатаційні характеристики.

Інтернет магазин Імперія АКБ підготував комерційну пропозицію по покупці АКБ Luxeon за доступними цінами з гарантією від 1 року.