Автомобільні акумулятори Евробат


Евробат  100  Ah

Евробат 100 Ah

«Евробат» - відомий український бренд автомобільних акумуляторів. Представлена ​​лінійка має збільшений запас ємності і показник пускового струму. Под..

3100.00 грн.

Евробат  140 Ah

Евробат 140 Ah

  Вантажний акумулятор Евробат Стартерная батарея Евробат 140 створена за новою технологією, вона розроблена для вантажних автомобілів і дл..

5000.00 грн.

Евробат  190 Ah

Евробат 190 Ah

Вантажний акумулятор Евробат Стартерная батарея Евробат 190 створена за новою технологією, вона розроблена для вантажних автомобілів і для техніки ..

6000.00 грн.

Евробат  60  Ah

Евробат 60 Ah

Вітчизняна розробка - акумулятор «Евробат» дозволяє за невелику суму забезпечити надійність і стабільність роботи автомобіля. Дана версія з ємністю на..

1700.00 грн.

Евробат  75  Ah

Евробат 75 Ah

«Евробат» - вітчизняні акумулятори підвищеної потужності. Дані пристрої сертифіковані на території України. Порівняльні тести показали збільшення терм..

2650.00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Евробат

Акумулятори «Евробат» готові конкурувати за якістю, надійності і потужності з європейськими аналогами. Примітно, що український виробник підібрав оптимальні характеристики для реальних експлуатаційних умов. Компанія розробляє і випускає моделі АКБ для легкових автомобілів середнього класу. Свинцево-кислотні серії з ємністю від 60 Ампер-година і пусковим струмом від 480 Ампер мають посилений корпус, герметичну основу і

Виробник акумуляторів «Евробат» на даний момент пропонує єдину лінійку для легкового транспорту з дизельним або бензиновим двигуном. Потужність силового агрегату і потужність електричної мережі не впливають на вибір. Використовуйте рекомендації автомобільного виробника, щоб правильно вибрати модель АКБ для вашої машини.

АКБ «Евробат» призначені для автомобілів з напругою мережі в 12 вольт. З огляду на, що дану лінійку батарей випускають вже більше 5-ти років, команда розробника встигла зібрати цілий блок відгуків від водіїв. Представлена ​​продукція служить по 5-7 років з можливістю зарядки спеціальними пристрою.

Низька ціна на українські акумулятори «Евробат»
3 причини купити акумуляторні батареї «Евробат» в нашому інтернет-магазині:

Доставка по регіонах України (відправка в день замовлення або на наступний після підтвердження заявки);

Замовити можна онлайн;

Вартість максимально доступна від українського виробника.

Надійність кожної моделі акумулятора підтверджується фірмовою гарантією марки. Використовують такі пристрої переважно на популярних, народних машинах типу Chevrolet Lacetti, Skoda Octavia і аналоги. Ціна не дозволить значно скоротити ваш сімейний бюджет. Щоб недорого купити АКБ-оригінал з гарантією, робіть покупки саме в нашому інтернет-магазині.