Автомобільні акумулятори OutDo


Аккумулятор OutDo 12N5L-BS

Аккумулятор OutDo 12N5L-BS

OUTDO виробляє акумулятори на суперсучасному обладнанні відповідно до високих міжнародних стандартів. Переваги даного гелевого акумулятора - легкіс..

800.00 грн.

Аккумулятор OutDo YB10L-BS(MF)

Аккумулятор OutDo YB10L-BS(MF)...

Свинцево-кислотний акумулятор Outdo 6CT YB10L-BS MF демонструє високий показник потужності (12 В), ємності батареї (11 Ач), пускового струму (90 А). П..

1400.00 грн.

Аккумулятор OutDo YB14L-BS

Аккумулятор OutDo YB14L-BS

Гелевий акумулятор Outdo 6CT YB14L-BS вимагає спеціального зарядного пристрою з регулюванням подається струму. Якщо ви будете перевищувати норму при з..

1500.00 грн.

Аккумулятор OutDo YB30L-BS(MF)

Аккумулятор OutDo YB30L-BS(MF)...

Мото акумулятор OUTDO 30Ah YB30L-BS MF Акумулятори "Outdo" випускаються компанією "Jinjiang Huawei Power Source", располеженной в Китаї. Торгова ма..

2200.00 грн.

Аккумулятор OutDo YT12B-4

Аккумулятор OutDo YT12B-4

Основні переваги мотоаккумуляторов Outdo Підвищені характеристики ємності (десятигодинний режим розряду). Широкий вибір ємностей і типорозмірів. ..

1120.00 грн.

Аккумулятор OutDo YT4B-5

Аккумулятор OutDo YT4B-5

Акумуляторна батарея Outdo компанії Huawei Power, яка є одним з провідних підприємств в галузі виробництва свинцево-кислотних акумуляторів. В основно..

550.00 грн.

Аккумулятор OutDo YTX12A-BS

Аккумулятор OutDo YTX12A-BS...

Ємність, А / h 9.5 Полярність Ліва (L +) МОТO АКУМУЛЯТОР Оutdo (YTX12A-BS) Gel 12V 9.5Ah L + Один з найбільш затребуваних по ємності акумуляторів сере..

1200.00 грн.

Аккумулятор OutDo YTX7A-BS

Аккумулятор OutDo YTX7A-BS

Акумуляторні батареї даної марки бувають кислотними і гелів. Перші сьогодні використовуються вкрай рідко, оскільки вимагають доливання електроліту і п..

900.00 грн.

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори OutDo

Jinjiang Huawei Power Source - це китайська компанія, яка займається розробкою і випуском АКБ марки «Outdo». Багато автомобілістів вважають за краще недорого купити акумулятори «Outdo» для своїх автомобілів або мототехніки. У лінійці компанії представлені різні моделі АКБ, з різною потужністю, напругою і пусковим струмом.

Різні типи акумуляторів бренду «Аудо»
Акумулятор «Outdo» може бути:

гелієвим;

Свинцево-кислотних;

AGM.

Різниця полягає в технології виробництва, в конструкції. Гелієвий акумулятор «Outdo» представлено переважно моделями для мототехніки. Така технологія не вимагає обслуговування пристрою. А електроліт всередині не розхлюпується навіть при сильній трясці або перевертанні транспорту.

А ось свинцево-кислотні пристрою представлені переважно моделями для легкових автомобілів.

Фірмова стилістика корпусу акумуляторів даного бренду - помаранчевий корпус. Він додатково посилений пластиковими розпірками. Клеми захищені від попадання на них пилу і бруду при експлуатації. За рахунок цього надійність продукції виробника не викликає сумнівів. Незважаючи на те, що компанія «Outdo» з Китаю, АКБ їх виробництва повністю відповідають реальним умовам експлуатації в Україні.

Щоб замовити батарею онлайн, зробіть вибір на підставі параметрів:

Напруга мережі автомобіля або мототехніки (6 або 24 вольта);

Ємність (вимірюється в ампер-годинах);

Тип.

На всі вищеописані параметри впливає кінцева вартість моделі.

Різниця пристроїв полягає і в полярності. Вона буває зворотного або прямо. Різні виробники транспорту мають різні стандарти посадкового місця батареї.

Наш інтернет-магазин гарантує доставку по всій країні. Гарантія на акумулятори виписується на термін від одного року.