Автомобільні акумулятори Auto part


Аккумулятор  AutoPart 110AH 950A

Аккумулятор AutoPart 110AH 950A...

Даний автомобільний акумулятор від польського виробника Auto part має збільшений запас ємності. За рахунок цього його використовують і на легкових авт..

3900.00 грн.

Аккумулятор  AutoPart 77AH 800A

Аккумулятор AutoPart 77AH 800A...

Auto part - польський виробник, який вже кілька років представлений на українському ринку. Дана модель акумулятора для легкових машин виконана за техн..

3000.00 грн.

Аккумулятор  AutoPart 88AH 800A

Аккумулятор AutoPart 88AH 800A...

Auto part - акумуляторні батареї польського виробництва. Технічні характеристики: Ємність: 88 Ah Напруга: 12 B Пусковий струм: 800 A ..

3300.00 грн.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Auto part

Акумулятори «Auto part» виробляються в Польщі, звідки і поставляються дистриб'юторами в Україну. Наш інтернет магазин Best Battery пропонує купити АКБ даної європейської торгової марки для вашого автомобіля з дизельним або бензиновим двигуном. В асортимент входять варіанти різної ємності і з різним рівнем пускового струму.

Надійні польські АКБ «Auto part»
Автомобільні акумулятори «Auto part» користуються великою популярністю, як в Європі, так і в країнах СНД. Незважаючи на доступну вартість, така автомобільна батарея прослужить не менше 4-5 років. За рахунок зниженого рівня саморозряду навіть в холодну пору року забезпечується стабільний запуск двигуна.

Купити акумулятор «Auto part» можна переважно виду Ca / Ca. У виробництві використовується запатентована технологія розпилення окису свинцю на внутрішні пластини. Це продовжує термін служби авто АКБ.

Купівля АКБ «Auto part» з доставкою
У нашому інтернет магазині ви можете придбати дану батарею для легкового або вантажного авто. Гарантія на продукцію польського бренду складає не менше 18 місяців (залежить від серії випуску). Вибирайте потрібний вам варіант по ємності, пусковому струму і напрузі.