Автомобільні акумулятори Top Car


Аккумулятор Top Car 50Ah 400A

Аккумулятор Top Car 50Ah 400A...

Top Car - одна з торгових марок України, під якою випускаються автомобільні акумулятори на сучасному заводі «Мегатекс». Застосуванням технології «Euro..

0.00 грн.

Аккумулятор Top Car 60Ah 510A

Аккумулятор Top Car 60Ah 510A...

Один з найсучасніших українських акумуляторів виробляють на заводі «Мегатекс», в Східній Україні. Бренд Top Car славиться технологічністю. Дана серія ..

2300.00 грн.

Аккумулятор Top Car 75Ah 720A

Аккумулятор Top Car 75Ah 720A...

Особливість цього акумулятора від української компанії - висока потужність, але компактний розмір корпусу. За рахунок цього ви зможете забезпечити мак..

2800.00 грн.

Аккумулятор Top Car ASIA 100Ah

Аккумулятор Top Car ASIA 100Ah...

Перед вами азіатський типорозмір українського автомобільного акумулятора. Ця модель має підвищені показники ємності та пускового струму, тому їх встан..

3500.00 грн.

Аккумулятор Top Car ASIA 60Ah

Аккумулятор Top Car ASIA 60Ah...

Нова розробка від української компанії Top Car - акумулятор TOP CAR ASIA 60AH. Це модель для азіатських машин із середнім рівнем потужності. Встановлю..

2300.00 грн.

Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Автомобільні акумулятори Top Car

Акумулятори «Топ Кар» - це сучасні батареї, які виробляються на сучасних потужностях відомого заводу MEGA TEX. Це підприємство єдине в країні, яке має достатній оснащенням для впровадження найновіших технологій. Топ Кар - це бренд свинцево-кислотних АКБ із запатентованою системою відводу газу Kamina. Це означає, що акумулятори «Top Car» повністю захищені від загоряння, а їх цілісний і масивний корпус захищений від будь-яких впливів негативних експлуатаційних умов.

Моделі акумуляторів «Top Car» для легкових і вантажних автомобілів
Виробник акумуляторів «Топ Кар» підібрав таку лінійку моделей, щоб водій міг вибрати і недорого замовити АКБ під свою марку автомобіля, незалежно від року випуску або вартості транспорту.

На вибір доступні серії батарей з напругою в 6, 12 і 24 вольта. Номінальна ємність становить від 20 Ампер-година (для мототранспорту) і від 45 Ампер-година (для легкових авто). А пусковий струм може становити від 250 Ампер і вище. Також при виборі потрібно врахувати розташування клем (європейський, азіатський тип авто).

Переваги вибору акумуляторів вітчизняного виробника «Top Car»:

Надійність продукції не викликає сумнівів;

Компанія надає гарантію якості від 1 року на території України;

Ціна на АКБ українського бренду дозволяє не переплачувати на продукцію розкручених компаній.

Представлені АКБ призначені для температурного середовища від -40 до +45 градусів за Цельсієм.

Як купити акумулятор для авто без переплат і з доставкою
Щоб замовити онлайн бажану модель АКБ, виберете її на сайті і оформите заявку з подальшим підтвердженням через менеджера. Доставка доступна по всій території країни. Для вибору читайте всі технічні параметри (потужність, пусковий струм, тип клем) і переглядайте фото.