Аккумулятор OutDo YTX7A-BS

  • Виробник:  OutDo
  • Доступність:   В наявності
  • Код товару:  675
  • Довжина: 0.0000 мм
    Ширина: 0.0000 мм
    Висота: 0.00 мм
Характеристики
  • Ємність 7 Ah
  • Напруга: 12 B
дивитися все

900.00 грн.
   Акумуляторні батареї даної марки бувають кислотними і гелів. Перші сьогодні використовуються вкрай рідко, оскільки вимагають доливання електроліту і періодичного обслуговування. Кислотні акумулятори для скутерів Outdo, а також для мотоциклів є непрактичними через низьку герметичності і расплесківанія речовини, яка проводить електричний струм.

Найбільш популярний і сучасний - гелевий тип батареї. Маркування «GEL», яку має акумулятор для мотоцикла Outdo, - вказівка ​​того, що електроліт знаходиться в зв'язаному стані, тому не схильний до розпліскуванню.

Такі батареї для мотоциклів і скутерів відрізняються підвищеними характеристиками ємності і мають широкий діапазон типорозмірів, що дозволяє легко вибрати виріб для будь-якої моделі техніки. Мото акумулятор Outdo має високу пусковий потужністю, а завдяки сучасній технології Intelligent Capacity Detected забезпечується своєчасне відстеження заряду на індикаційному дисплеї. Крім того, ці джерела живлення стійкі до високих механічних навантажень і до сильної вібрації при русі мотоцикла або скутера.

Мото АКБ Outdo має жорстку конструкцію, що дає можливість не турбуватися про батарею навіть при екстремальній їзді. Більшість моделей оснащено універсальними клемами.

Ваш відгук

Рекомендовані товари