Використання транспортного засобу у зимовий період

Використання транспортного засобу у зимовий період

Питання роботи акумуляторного пристрою в холодну пору цікавить багатьох автолюбителів. Запуск двигуна за мінусової температури – це дуже актуальна тема з появою мінусової температури.

Як завести машину в зимовий період

У холодну пору року всі хімічні процеси уповільнюються. Щоб під час запуску двигуна все пройшло гладко, необхідно на 10-15 секунд увімкнути світло далеких фар. Це дозволить у поступовому режимі запустити в акумуляторі необхідну хімічну реакцію після охолодженого стану. Перед запуском двигуна фари необхідно вимкнути, щоб уникнути неприємних наслідків.

Якщо ви знаєте, що у вас слабкий акумулятор, то можливо йому буде недостатньо пускового струму, тоді доведеться використовувати додатковий. Дуже часто такі акумулятори значно меншої ємності і зберігаються вони вдома за кімнатної температури. Його необхідно підключити паралельно до існуючого та «прикурити» машину.

Якщо ж у вас немає додаткового варіанту, то можна "прикурити" свій від будь-якого іншого авто.

На сьогоднішній день існує ще низка можливостей, які можуть допомогти завести авто в зимовий період: підігрів від 220В, Webasto та ще багато чого. Найоптимальнішим варіантом є використання приладу від мережі 220В.

Основні моменти обслуговування та підготовки до зимового періоду
Щоб з настанням холодного періоду часу ви не зіткнулися із замерлим або розрядженим акумулятором, необхідно обслужити його та підготувати до зимового періоду. Найнадійніше це зробити на спеціалізованому автосервісі.

До основних показників розряду акумулятора можна віднести:
- Щільність електроліту. Її показник має бути не менше 12,7-12,8. Якщо ви бачите, що його недостатньо, слід долити дистильовану воду. Сам електроліт краще не додавати, нічого хорошого в результаті ви не отримаєте. Після цього можна виміряти щільність,

- після заряджання напруга в акумуляторі повинна бути 12,7-13В.

При великому мінусі на вулиці акумулятор рекомендовано забирати в будинок. Його можна залишити у прохолодному приміщенні до -10С. Якщо все ж таки таке сталося, на вулиці -30С, а вам необхідно їхати, утримайтеся від цієї витівки. Експерти стверджують, за запуск акумулятора за такої температури дорівнює 1000 км пробігу. Знос, як знаєте, дуже великий, щоб ризикувати. Якщо дотримуватись рекомендацій, то втрати будуть мінімізовані і ваше авто завжди на ходу.