Як правильно прикурити автомобіль - керівництво

Як правильно прикурити автомобіль - керівництво

Правильна експлуатація автомобільного засобу вимагає досвіду, знань і майстерності. Щоб забезпечити правильний запуск автомобільного засобу при недоліку харчування, важливо скористатися інструкцією і слідувати черговості рекомендацій.

До чого зводяться рекомендації по експлуатації авто

Загальні і найпоширеніші поради мають такий перелік:

  • При примусовому запуску авто необхідно використовувати тільки клеми спеціального призначення.
  • Для бензинового двигуна площа поперечного перерізу стартового кабелю повинна бути не менше 16мм2, це з урахуванням того, що двигун не більше 2,5 л. Для двигунів об'ємом понад 2,5 л, не має значення дизельного або бензинового, кабель повинен бути не менше 25мм2. Визначальним ланкою повинен служити автомобіль з розрядженою батареєю. При покупці кабелю слід звернути увагу на те, щоб він мав ізольовані кабельні затискачі.
  • При температурі -10С розряджена батарея замерзає, але при з'єднанні кабелю потрібно батарею повернути в належний стан.
  • При заряді, двигун автомобільного засобу повинен працювати на холостих.

Стартовий кабель необхідно приєднувати в такій послідовності:

  1. Червоний кабель необхідно приєднувати до позитивної клеми або позитивного полюса самій акумуляторної батареї автомобіля з включеним харчуванням.
  2. Чорний кабель слід приєднати до - точці маси або до - полюсу акумуляторної батареї живить авто.
  3. Приєднайте чорний кабель до точки маси (-) в руховому відсіку або до негативного полюса (-) акумуляторної батареї живить автомобіля. Інший кінець чорного кабелю приєднайте до точки маси в підкапотному просторі або надійному місці на кузові питомого автомобіля.


Пам'ятайте

При заряді клеми стартового кабелю не повинні входити в контакт один з одним, а також позитивні клеми не повинні стосуватися кузова або рами, так як можливе виникнення короткого замикання.

При запуску двигуна на холості оберти, стартер повинен безперервно працювати не більше 10 секунд. Саме тому між запусками слід робити перерви і давати можливість охолодитися механізмам.

Якщо нічого не виходить, то не слід це продовжувати робити тривалий період. Це може тільки ще більше ускладнити ситуацію. Далі вашим завданням є з'ясувати ситуацію і усунути її.

Якщо у вас все ж вийшло запустити автомобіль, після роботи мотора необхідно повністю розрядити АКБ.