Як уникнути помилок при заміні акумулятора

Як уникнути помилок при заміні акумулятора

З огляду на те, що акумуляторна батарея завжди розміщується під капотом на тривалий час, монтаж акб слід проводити максимально грамотно, приділяючи пильну увагу всіх нюансів. Якщо відповідально підійти до цього питання, то в подальшому точно не виникне ніяких раптових проблем з бортовим харчуванням.

Важливі моменти при монтажі батареї стартера

Коли справа стосується заміни або розміщення акумулятора в моторному відсіку транспорту, слід бути заздалегідь обізнаним про деякі нюанси, дотримання яких дозволить благополучно встановити акб для успішної експлуатації. З огляду на те, що процес кріплення і правильного підключення батареї є відповідальним заходом, необхідно чітко виконувати розпорядження, щоб вся процедура пройшла без сучка і задирки.

  1. Акумуляторна батарея для авто обов'язково повинна бути заряджена і попередньо перевірена на функціональність перед установкою на машину. Основним критерієм якості нової акб є рівень напруги на клемах, який за нормативами може бути визначена згідно 12,7 В.
  2. Під рукою перед тим, як приступити до монтажу, необхідно мати весь інструмент, який може знадобитися в процесі виконання такого важливого заходу. Після завершення установки потрібно в обов'язковому порядку перевірити кріпильну майданчик, щоб там не залишився жоден зайвий предмет.
  3. Здійснення перевірки, а також підготовки (при необхідності) силових проводів бортової електромережі. Слід переконатися в чистоті кільцевих наконечників кабелів, а при виявленні дефектів негайно зайнятися їх видаленням.
  4. Коли настає черга підключення силових проводів до клем батареї, необхідно здійснювати процес в зворотному порядку (по відношенню до демонтажу). Зважаючи на це підключення проводиться з плюсовою клеми.

Турбота про наявність хімзахисту

На завершення монтажу важливо ретельно обробити наконечники, відкриті ділянки клем спеціальної технічної мастилом, яка покликана убезпечити їх від шкідливої ​​дії вологи, бруду, сольових розчинів. Щоб провести обробку максимально якісно, ​​потрібно запастися складами відповідного призначення, які добре зарекомендували себе на практиці. Тоді щедро оброблені ділянки будуть надійно захищені від негативного впливу численних факторів, дозволивши насолодитися бездоганною роботою встановленого апарату.