Як впливає дата випуску на термін експлуатації АКБ

Як впливає дата випуску на термін експлуатації АКБ

Злагоджена робота акумулятора безпосередньо взаємопов'язана з датою його виробництва. Знаючи про це, багато власників транспорту обурюються, коли дізнаються, що продавець пропонує придбати акб, яка була випущена кілька місяців тому. Однак перш ніж починати панікувати, важливо розібратися в питанні про те, чи дійсно дата випуску акумулятора сильно впливає на функціональність батареї.

Ключова особливість сучасних акумуляторних батарей

На сьогоднішній день завдяки старанням розробників усіма брендами випускаються акб, які мають здатність зберігати свої функціональні параметри навіть при тривалому терміні зберігання. Жителі європейських країн не звертають пильної уваги на дату виготовлення акумулятора на транспорт через те, що з огляду на експлуатаційних властивостей батарея все одно не втрачає працездатність. Однак при підборі нової акб все ж краще дотримуватись деяких правил, які покликані зробити вибір батареї вдалим.

Основне правило успішної покупки акумулятора

Важливо брати продукцію виключно провідних виробників, які вже встигли себе добре зарекомендувати на ринку завдяки бездоганній якості своїх товарів. З огляду на те, що відомі бренди приділяють багато уваги якості що випускаються акб, при покупці нового акумулятора можна не сумніватися в тому, що батарея з сучасною конструкцією буде максимально працездатною. З огляду на практично 100% несхильність саморазряду акумулятори, що випускаються відомими брендами, добре переносять тривале зберігання. Тому на дату випуску можна не звертати уваги при покупці.

Однак якщо немає можливості купити батарею будь-якої провідної торгової марки, набуваючи більш дешеву акб від менш відомого виробника, важливо пам'ятати, що такий виріб не здатна зберігати функціональність довгий термін. З моменту випуску такого товару не повинно пройти більше 18 місяців, адже тільки за такої умови акумулятор ще може демонструвати працездатність.

Додатковий момент вдалого придбання

Слід пам'ятати, що максимально якісна продукція представлена ​​тільки в надійних магазинах з бездоганною репутацією. Серйозна компанія ніколи не стане реалізовувати товари з вичерпаним терміном експлуатації, а тому шанс взяти підроблений товар дорівнює нулю. Добросовісний реалізатор буде неухильно дотримуватися умов правильного зберігання акумуляторних батарей на грамотно обладнаному складі.