Як в холодний період часу правильно прогріти автомобіль

Як в холодний період часу правильно прогріти автомобіль

Всі автомобілісти неодноразово стикалися з проблемою прогрівання мотора в холодний період часу. Цей процес не тільки викликає опір, але і забирає масу корисного часу.

Сьогодні процес прогрівання може мати більш приємний характер, до того ж менш часу витратний. Єдине, вартість такого задоволення по кишені не всім автолюбителям.

Особливості прогрівання автомобіля

Сучасні технології дозволяють нинішньому споживачеві мінімізувати свої трудові ресурси, і скористатися сучасними механізмами для прогрівання автомобіля в холодний період часу. Спеціальні програмовані підігрівачі дозволяють прогріти не тільки автомобіль, але і салон, скло і крісла в авто. Застосування такого пристрою позбавляє від втрати зайвого часу і дозволяє швидко вирішувати свої більш важливі справи і завдання.

Єдиним недоліком такого приладу є його вартість.

Але є і більш прості методи, як правильно прогріти автомобіль. Якщо недалеко від авто є електрична мережа, можна скористатися спіральним підігрівачем і розігріти антифриз. Для прогрівання стекол або легкого очищення їх від льоду, можна використовувати тепловентилятор.

Існує ряд правил, які дозволяють правильно і без порушень прогріти автомобіль в зимовий час.

Важливо пам'ятати, що починати рух в автомобілі можна тільки після того, як стійко заробив мотор, це дозволить йому добре прогрітися під час руху. Спочатку не варто набирати більших обертів, так як при більш низьких оборотах навантаження на двигун більш висока.

При сильному зниженні температури на вулиці, опалювальну систему слід включати тільки після коливання стрілки охолоджуючої рідини. Перед цим можна включити ретикулярний режим, що дозволить виконати більш швидкий прогрів. Як тільки ви візуально побачите запітнілі вікна, режим краще відключити, щоб в салон надійшов повітря зсередини.

Більшість водіїв практикують метод закритого радіатора. Скажімо спочатку, що це не зовсім правильно. Такий підхід дозволяє уникнути попадання холодного повітря в підкапотний простір, але і тим самим може привести до перегріву радіатора. У цій ситуації дуже важливо контролювати температурний режим і не доводити його до червоної позначки.

Переваги сучасних автомобілів

Сучасні автомобілі, в народі їх називають іномарки, обладнані системою спліт-контролю з допомогою якої відбувається автоматичний обігрів автомобільного засобу та контроль температурного режиму в цілому. Це істотно спрощує механізм використання транспортного засобу не тільки в холодний період часу, але і в теплий.

Виходячи з вищевикладеного матеріалу, сучасні автолюбителі мають всі можливості для того, щоб забезпечити собі не тільки комфортне використання транспортного засобу, а й мінімальну кількість фізичних витрат для його обслуговування.