Зарядное устройство Блик 10 А

  • Доступність:   Нет в наличии
  • Код товару:  509
  • Довжина: 0.0000 мм
    Ширина: 0.0000 мм
    Висота: 0.00 мм

1300.00 грн.
   


Зарядні пристрої марки «Блик» працюють з напругою 12 В. Основне використання отримали для заряду акумуляторних батарей різних типів авто.

Перевагою обладнання є те, що воно володіє декількома рівнями захисту. Так, зарядні клеми захищаються від переплюсовкі. Також актуальна безпеку роботи при короткому замиканні. Такі показники дозволяють говорити про функціональність обладнання «Блик» і його широке використання для повноцінної підзарядки акумуляторних батарей.

 

ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЇВ МАРКИ «БЛИК»

Виробники такого типу пристроїв передбачають технічні показники, що дозволяють функціонувати навіть в складних умовах. Зарядний обладнання «Блик» допускає максимальну силу струму до 10 А. Його можна підключати до електричної мережі при напрузі 50 Гц при коливанні від 220 до 240 В. Діапазон для робочого температурного режиму досить великий: від -10 до +40 градусів за Цельсієм.

Устаткування досить компактно і має вагу до 600 м

Для того щоб використовувати зарядний пристрій «Блик» з максимальною користю, необхідно ознайомитися з усіма актуальними параметрами функціонування. Так, важливим показником є ​​співвідношення ступеня заряду АКБ, яке можна розглянути в таблиці:

· При 12, 7 В заряд дорівнює 100%;

· При 12,5 - 75%;

· При 12,3 - 50%;

· При 12, 1 - 25%.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ОБЛАДНАННЯ «БЛИК»

Такий пристрій можна використовувати навіть для підзарядки старих акумуляторних батарей, які практично не тримають заряд. Звичайно, користувачеві авто не варто впадати у відчай і щодня вдаватися до штовхання машини. Можна просто придбати обладнання «Блик». До того ж вам вдасться значно заощадити, так як вартість зарядного пристрою в два рази нижче, ніж нової акумуляторної батареї.

Ви не пошкодуєте про свій вибір! Адже буквально за 15 хвилин пристрій здатний зарядити АКБ так, що її можна повноцінно експлуатувати. При цьому кліматичні умови не відображаються на якості підзарядки.

Пристрій «Блик» оснащено спеціальними індикаторами, що дозволяють сигналізувати про небезпечні ситуації для роботи акумулятора. Навіть з разі змішування плюсів просто загориться світлодіодна лампочка, попереджаючи про помилку. Від перегріву пристрій захищається спеціальним вентилятором, який забезпечує стабільний температурний режим.

Ваш відгук

Рекомендовані товари