Зарядное АИДА-20/24s — автомат. импульсное десульфатирующее для 24В АКБ 90-220А*час

 • Доступність:   В наявності
 • Код товару:  20-24
 • Довжина: 0.0000 мм
  Ширина: 0.0000 мм
  Висота: 0.00 мм

2390.00 грн.
   Автоматичний імпульсний десульфатірующім зарядний пристрій АИДА-20 / 24s для 24В АКБ 90-220А * час з режимом зберігання АКБ для легкових і вантажних автомобілів.

1. ПРИЗНАЧЕННЯ

1.1. Зарядний пристрій «Аїда-20 / 24s» (ЗУ) служить для циклічного імпульсного зарядав автоматичному режимі 24В або 2-х, послідовно включених, 12В обслуговуються і не обслуговуються кислотних (під замовлення гелевих та AGM) акумуляторних батарей (АКБ) ємністю від 90 до 220А * год, для десульфатаціі АКБ, для тривалого підтримання АКБ в зарядженому стані, для запобігання їх від сульфатации і перезарядження, для зберігання АКБ в межексплуатаціонний період, а також дозволяє побічно оцінювати стан АКБ.

1.2. Для контролю над процесом заряду є світлодіодний індикатор «ЗАРЯД».

1.3. ЗУ здатне заряджати АКБ, виряджені практично до 0В.

1.4. Режим «ЗБЕРІГАННЯ» можна використовувати в якості блоку живлення 27В до 10А.

1.5. ЗУ має тепловий захист від перевантажень, електронний захист від коротких замикань. Від зворотної полярності ЗУ захищено плавким запобіжником.

1.6. ЗУ дозволяє виробляти заряд, що не відключаючи АКБ від автомобіля.

 

2. Технічні характеристики

Напруга живильної мережі:

~ 50 Гц  150÷240 В

Споживана потужність:

не более 350 ВА

Середній струм заряду

10-11 А

  Напруга відключення:

 

в режимі «КИСЛОТНА АКБ»

в режимі «ГЕЛЕВА, AGM АКБ»

Напруга включення:

в режимі «КИСЛОТНА АКБ»

в режимі «ГЕЛЕВА, AGM АКБ»

Напруга режиму зберігання / блоку живлення

30,5±0,2 В

29,2±0,2 В

 

29,6±0,2 В

27,8±0,2 В

27,2±0,2 В

Струм режиму зберігання / блоку живлення

Поріг спрацьовування захисту

Струм від АКБ при відсутності

напруги в мережі

от 0 до 11 А

16-17 В

 

не більше 50 мА

Габаритні розміри:

95х65х172 мм

Маса:

не більше 0,7 кг

 

Для вирівнювання заряду між 2-ма послідовно включеними 12-вольтовими акумуляторними батареями в 24В автомобільної бортової мережі ми рекомендуємо використовувати мікропроцесорний компенсаційна пристрій «КОЛДУН»:
Заряджає АКБ з ефектом десульфатаціі кислотні (під замовлення гелеві та AGM) акумуляторні батареї ємністю від 90 до 220Ачас стабілізованою струмом 10А алгоритмом циклічного імпульсного заряду.

 • Застосовано алгоритм циклічного імпульсного заряду з ефектом десульфатаціі для захисту АКБ по закінченню заряду від саморозряду, сульфатации, перезарядження і корозії. АКБ по досягненню 70-80% заряду піддається тренувальному циклу заряд-розряд. Руйнується почалася сульфатация, поліпшується структура електродів, зменшується внутрішній опір АКБ, збільшується стартовий струм, зменшується розшарування електроліту і вирівнюється його щільність в банках. Відбувається поліпшення параметрів АКБ.

 • 3 способи десульфатаціі: щадний - малими струмами при постійній напрузі в буферному режимі, циклічним імпульсним зарядом - за рахунок спадання надлишкового зарядного напруги і інтенсивний - циклічним імпульсним зарядом асиметричним струмом.

 • Заряд автомобільної АКБ аналогічний заряду мобілки: підключив і забрав коли зручно - перезарядження не відбувається - по закінченню заряду пристрій переходить в режим підтримки АКБ в зарядженому стані або переводиться в буферний режим безпечного тривалого зберігання.

 • Буферний режим безпечного тривалого зберігання батарей для підтримки максимальної продуктивності і забезпечення максимальної місткості. Батарея дозаряджати, а потім необмежено довго підтримується в зарядженому стані малими струмами при постійній напрузі 27,2В.

 • Заряд протікає під контролем напруги на клемах АКБ не допускаючи пошкодження електрообладнання автомобіля і самої АКБ, що дозволяє заряджати батарею не знімаючи її з автомобіля.

 • Чи не потрібен амперметр: ток в міру заряду АКБ підтримується електронікою незмінним і немає необхідності його додавати. Про процес зарядки інформує багатофункціональний індикатор «ЗАРЯД».

 • Заряджає АКБ виряджені навіть до 0В.

 • Блок живлення на напругу 27В і струм навантаження до 10А.

 • Захист від коротких замикань, тепловий захист від перевантажень. Від зворотної полярності захищено плавким запобіжником.

 • Компактні габарити 95х65х172мм і вага 700г. Забезпечує свої електричні характеристики при напрузі живильної мережі від 150 до 240В.

 • Ми даємо гарантію на всі вироби 12 місяців. Є сервісне післягарантійне обслуговування всіх наших виробів, починаючи з 2002р.

Характеристики
Основні
Виробник  АИДА ЗАРЯД
Країна виробник Україна
Тип зарядного пристрою імпульсні
 
 
Ваш відгук

Рекомендовані товари